• Wpisów: 75
 • Średnio co: 32 dni
 • Ostatni wpis: 6 lat temu, 20:32
 • Licznik odwiedzin: 30 545 / 2480 dni
 
rock.tlenem
 
No one special.: Dzisiaj spotkałam się z Em. Od kilku tygodni się nie widziałyśmy więc od rana do wieczora siedziałyśmy razem. Jak zawsze bardzo sympatycznie. Rano poszłam z nią i jej przyjaciółką (moją imienniczką) na próbe wokalu. Później poszłyśmy do kina na "Zakochanych w Rzymie". Świetny film w dobrym klimacie. Tak jak lubię. I ogółem szlajałyśmy się po mieście. Nic wydarzyło sie nic więcej wartego opisywania. Choc spotkałyśmy bardzo ciekawą starszą panią. Siedziała na ławce w najbardziej zatłoczonym miejscu w mieście i słuchała na maksa muzyki z telefonu. *Disco polo rządzi!*. Każdy bał się choćby koło niej usiąść, ale ja i Em. spokałyśmy niedaleko nasze koleżanki więc  podeszłyśmy bliżej i przez chwile podśpiewywałyśmy sobie tańcząc  "Cało do ciała, usta do ust..." i dowiedziałyśmy się, że to jej kochana wnuczka zgrała jej takie "HICIORY" żeby babcia nie czuła sie samotna. Ach, złote dziecko. Też bym chciała mieć taką rozrywkową babcie, która bawiłaby się, że jej stara nokia to bumboks. *OK*.
Ale do rzeczy. Wczoraj miałam wam coś tam wspomnieć o nieprzyjemnej rozmowie z "kolegą". Otóż kiedy byłam młodsza i teraz w sumie też się zdarza, ze ludzie czepiają się w bardzo chamski i nimiły sposób o mój wzrost. Mam 14 lat i 175 cm i mam taki wzrost już od jakiegoś roku, albo dłużej nawet. Nie pamiętam, nieważne. Wkurza mnie to, bo to nie moja wina, że jestem taka wysoka w tym wieku, a teksty typu 'żyrafa, mutant' nie są fajne. Ale mam wyjebane. Powiedziałąm mu conieco i się odwalił, ale nie chodzi nawet o niego tylko o sam fakt, że ludzie potrafą być tacy pojebani. Każdy wygląda jak wygląda. Chciałąbym myć niższa, albo chociaż nie rosnąć w takim tempie, ale taka już jestem i muszę to zaakceptować. Dodatkowo śmieją się, ze nie jestem wysporotwana. No i co z tego. Nie lubie sportu a moja koordynacja ruchowa jest do bani. Nie wiem po co się o to czepiają. Jakby włsanych problemów nie mieli ani wad dlatego doczkują się ich wśród innych. Chore.

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Tez mnie to wkurwia. Co niby masz zrobić? Chyba kurwa nie zmalejesz na zawołanie! Dodatkowo te obgadywanie i szukanie wad, by tylko się pośmiac i mieć o czym gadać. Ci ludzie mają tak nudne życie, że przyczepiaja się do kogoś by przeżyć...
   
 •  
   
  @postmortem.: No właśnie, siata moje przekleństwo. Jest na każdym wf, a ja jestem wysoka i nie potrafie w nią grać i o to się czepiają. Ale nie każdy musi być we wszystkim dobry przecież, takze staram się olewać ludzi.
   
 •  
   
  mnie się o wzrost nikt nie dopierdala,bo w wieku 15 lat mam 164,ale o wagę. mam na to wyjebane,ale ostatnio jak jeden koleś wyzywał mnie od czołgów, to byłam trochę wkurwiona. wysportowana też nie jestem. jestem chujowa w sporcie nie lubię go,a zwłaszcza siatkówki,która jest na 70% wszystkich wf-ów -,-
   
 •  
   
  No dokładnie teksty typu "ale ty jesteś wielka/wysoka" też wkurzają, bo ciągle sie to słyszy i na dodatek chyba to wiem i nikt nie musi mnie w tym uświadamiać.
   
 •  
   
  Też mam tyle wzrostu i taki sam wiek.. jednak mi tylko ciągle mówią "ależ ty wielka!" co tez wkurwia.. bo ile można słuchać. więc łacze się w bólu.
  disco polo, od babci.. najlepsza muzyka. :D