• Wpisów: 75
  • Średnio co: 32 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 20:32
  • Licznik odwiedzin: 30 545 / 2480 dni
 
rock.tlenem
 
No one special.: Taka trochę lipa ze wszystkim. Były bardzo ambitne plany na dzisiaj, ale jak zwykle pogoda do dupy. Cały dzień leje...
Dowiedziałam się również, ze moje zachowanie jest żałosne od własnego chłopaka i że niby żyję fejsem, bo ostatnio wstawiłam kilka zdjęć. No pewka. Jestem noł lajfem, bo wstawiłam w ciąglu ostatnich kliku dni  pare nowych zdjęć na fejsa. A od czego jest portal społecznościowy?
Ale nieważne, może zarzucą mi zaraz że jestem jednym z pokemonów, który zawala stronkę codziennymi fotkami z kamerki. Ech, brak siły.
Z P. również jest do dupy, ostatnio wyskoczyłam z nią i dziewczynami wieczorem na plaże. Było bardzo fajnie, ale później jak zwykle słaby kontakt, bo ciagle siedzi u babci.
Jak z tatą? Również szału nie ma. Z mamą się nie odzywa... Ja staram się z nim normalnie rozmawiać, ale wkurza mnie ta sytuacja. No cóż, postnawiłąm sobie i obiecałam mamie, ze się wtrącać juz w ich sprawy nie będę, bo później też byłam z skłócona z tatą, a nic dobrego i tak nie wychodziło.

*Wszystko jest nie tak jak powinno, ale w sumie mam dobry humor, wali mnie to.*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego