• Wpisów: 75
  • Średnio co: 32 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 20:32
  • Licznik odwiedzin: 30 545 / 2480 dni
 
rock.tlenem
 
No one special.: *Witam*
Tak jak widzicie (o ile kogoś to wgl zainteresowało) nastało kilka zmian. Może zmotywują mnie do dodawania częstszych wpisów. Leżę sobie wielbiona Metallica płynie z głośników i pije herbe.

Ach jak ja już chcę spotkać się z Marcinem. Strasznie za nim tęsknie...

Zastanaiwa mnie też jedna sprawa- moje relacje z kiedyś najlepszą przyjaciółką P. Dlaczego kiedyś? Gdyż w wakacje coś sie zepsuło, rzadko się widziałyśmy. Nocowałyśmy u siebie kilka razy, ale myślałam, że będziem nocować u siebie częściej i spotykać codziennie. Niestety od kiedy jej mama pracuje, ona ciegle siedzi u babci w innym mieście i ma tam pełno nowych "przyjaciół". Nawet nie chce mi sie z nią pisać, bo ciągle o nich mówi, albo o swoich probemikach. Dla mnie to dziecinne, biega za jakimiś skejtami i jara sie każdym chłopakiem w fajnej czapce albo trampkach, a niby taka zakochana jest w G. Ostatnio lepiej dogaduje się z K. i to na nią bardziej mogę liczyć... Ciekawe jak bedzie we wrześniu, bo P. przyjacółką ostatnio nazywać nie mogę. Przykre, ale cóż nie będę jakimś zastępstwem na nudny dzień, w który nie jedzie do babci.
Zawsze mogła na mnie liczyć... Strasznie się zmieniła, jest teraz taka powierzchowna i dziecinna. Jak można chcieć się z kimś zaprzyjaźnić, bo jest fajny albo ma jakiś fajny gadżet? Nie czaje. Zobaczymy jak to będzie z tą "przyjaźnią", nie wiem juz nawet jak to nazwać.

*Każdy się kiedyś zmieni, to normalne*


Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego