• Wpisów: 75
  • Średnio co: 32 dni
  • Ostatni wpis: 6 lat temu, 20:32
  • Licznik odwiedzin: 30 545 / 2480 dni
 
rock.tlenem
 
No one special.: Wiem jestem beznadziejna, tak dawno nic nie pisałam, a już tym bardziej czegoś sensownego i ciekawgo. Nie wiem, czy prowadzenie tego bloga ma jeszcze jakiś sens, ale postanowiłam spróbować. Są wakacje także zawsze znajde jakiś czas na wpis. A przynajmniej będę się starać. Dziękuję również tym 49 obserwującym. Nie "reklamowałam" jakoś swojego bloga, ani nie uważam iż jest on warty większego zainteresowania także dzięki wielkie.

Co do wakacyjnych planów. No cóż *plażng, leżing, smażing*. Nie ma to tamto. Jakiś wczasów z rodzicami czy coś w tym stylu nie planuję. Wyjeżdżam na tydzień w góry z przyjaciółką i w sumie całe wakacje spędze w gronie znajomych i oczywiście ukochanego M. Nasz związek zmierza w dobrym kierunku i ciągle się rozwiaja, ale wiadomo nie mieszkamy w jednej miejscowości. Niby i tak blisko od siebie, ale kiedy zacznie się rok szkolny będzie mniej czasu na spotkania. Tym bardziej, ze w tym roku idzie już do liceum, a ja jeszcze dwa lata gimnazujm.

Mam nadzieję, że teraz znajdę więcej motywacji na dodawanie wpisów. *Czyta wgl ktoś jeszcze te moje nieogarnięte przemyślenia?*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego